Konsultacje

W RoślinnieJemy od samego początku naszym priorytetem jest dzielenie się wiedzą. W codziennej pracy skupiamy się na wsparciu dla producentów żywności, właścicieli lokali gastronomicznych i wszystkich chcących reagować na rosnące zapotrzebowanie na roślinną żywność.

Teraz dajemy Wam możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji on-line z wybraną osobą z naszego zespołu. Jeżeli chcesz porozmawiać o swoim nowym roślinnym produkcie, pozycji w menu lub strategii komunikacyjnej – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Już teraz umów się na 30-minutowe spotkanie z wybranym członkiem zespołu RoślinnieJemy

Jak to działa?

Po kliknięciu na link zostaniesz przeniesiony do aplikacji Calendly, w której możesz zarezerwować dostępny termin. Podaj w nim swoje Imię i nazwisko, adres mailowy i krótko, ale precyzyjnie opisz z jakim tematem się do nas zgłaszasz. Po przesłaniu zgłoszenia skontaktujemy się mailowo w celu potwierdzenia spotkania.

Łukasz Michułka

Plant-based Campaign Manager

W RoślinnieJemy zajmuję się współpracą z firmami i doradztwem strategicznym przy wprowadzaniu nowych produktów roślinnych. Wcześniej byłem odpowiedzialny za rozwój i organizację Veganmanii, największych w Polsce, w pełni roślinnych targów.

Sabina Sosin

Head of People and Development

Skupiam się na koordynacji pracy zespołu kreatywnego i badawczego kampanii RoślinnieJemy, nawiązywaniem współpracy z przedstawicielami branży spożywczej oraz szeroko pojętym rozwojem naszych działań. Odpowiadam m.in. za powstające w RoślinnieJemy rankingi dostępności opcji roślinnych. Głęboko wierzę, że trend roślinny zagościł na polskim rynku na dobre, a producenci żywności nie powinni go dłużej ignorować, jeżeli chcą utrzymać na nim swoją pozycję.

Maciej Otrębski

Strategic Partnerships Manager

Na co dzień zajmuję się współpracą z przedsiębiorcami oraz doradztwem strategicznym w zakresie umiejętnego wykorzystania rosnącej popularności produktów roślinnych w branży spożywczej. Odpowiadam za koncepcję i program konferencji Plant-Powered Perspectives. Wcześniej byłem zaangażowany w Eataway, największą platformę meal-sharingową w centralnej części Europy, organizowałem także wydarzenia TEDxKraków. Współpracuję także z agencją strategiczną Change Pilots. Absolwent ekonomii na UEK.