Roślinne Wyzwanie – Misja Oszczędzanie

Czy dieta roślinna może być tania? Czy można przejść na dietę roślinną nie ponosząc zbyt dużych kosztów finansowych? Czy można jeść pełnowartościowe, zdrowe posiłki, które będą przyjazne dla portfela? To tylko niektóre z pytań, na które staramy się odpowiedzieć w najnowszej edycji Roślinnego Wyzwania.

Czym wyróżnia się edycja „Misja Oszczędzanie”?

Do najnowszej edycji można się zapisać w każdej chwili aż do ostatniego dnia października. Nieważne, czy to będzie 1, 25 czy 31 października. Przez 30 dni będziesz otrzymywać newslettery z praktycznymi wskazówkami na temat taniej roślinnej diety oraz tygodniowy jadłospis z pysznymi przepisami, ułożonymi przez naszych dietetyków. Dołączysz również do facebookowej grupy wsparcia, która pomoże Ci przejść przez wyzwanie. 

Jaki jest cel?

Celem „Roślinnego Wyzwania – Misja Oszczędzanie” jest pokazanie, że dieta roślinna jest dostępna dla wszystkich i wcale nie musi być droga. Podpowiemy, jak niewielkim kosztem skomponować pyszne, pełnowartościowe oraz zdrowe posiłki.

Jak wziąć udział?

„Roślinne Wyzwanie – Misja Oszczędzanie” ruszyło 1 października i trwa cały miesiąc. Zapisać się można w każdej chwili poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie. Udział w wyzwaniu jest darmowy!

Zapraszamy do zapisów!

RoślinnieJemy
Chcąc wspierać właścicieli lokali gastronomicznych, producentów żywności i wszystkie osoby oraz instytucje zainteresowane odpowiadaniem na potrzeby zmieniających się konsumentów, grupa doświadczonych ekspertów powołała kampanię RoślinnieJemy. Działamy, opierając się na badaniach rynku, społecznych ankietach oraz rzetelnej wiedzy z zakresu kuchni roślinnej i najnowszych światowych trendów. Można nam zaufać.