Beyond Burger do zdobycia w warszawskich Żabkach!

Beyond Meat stało się synonimem wysokiej jakości alternatyw mięsa – już od kilku lat podbija serca i kubki smakowe osób z różnych powodów ograniczających mięso. W Beyond Meat zainwestowali między innymi Bill Gates i Leonardo DiCaprio, a sama firma wyznacza sobie za cel odpowiedź na problemy współczesnego świata – zanieczyszczenie środowiska, narastające problemy ze zdrowiem publicznym oraz na  nadmierną eksploatację zwierząt i zasobów ziemi. 

Beyond Burger to nie tylko świetny smak, ale też wygląd i skład – charakterystycznego koloru nadaje mu czerwony burak, a sam burger ma w sobie więcej białka niż zwykły kotlet wołowy. Nie zawiera także soi ani glutenu, co czyni go dostępnym dla alergików. W Polsce dystrybucją Beyond Burgera zajmuje się firma Foods Brothers, wyłączny importer najpopularniejszych światowych marek alternatyw mięsa, nabiału i jaj. Premiera burgerów w Polsce miała miejsce w gdańskim House of Seitan rok temu, a o naszych wrażeniach z testu Beyond Burgera w HoS możecie przeczytać tutaj.

Jeśli wszystkie te informacje rozbudziły Twoją wyobraźnię kulinarną i kubki smakowe – mamy dla Ciebie świetną informację. Firma Food Brothers z okazji testowania Beyond Burgera w Żabkach zorganizowała konkurs, w którym do wygrania jest cały karton burgerów!

Zasady są proste:

1) Znajdź Beyond Burgera w zamrażarkach w jednym z 120+ sklepów Żabka na terenie Warszawy.

2) Zrób zdjęcie opakowania z zamrażarką w tle.

3) Wrzuć zdjęcie na swój Instagram lub Facebook i dodaj adres sklepu.

4) Dodaj tagi @FoodsBros @FoodsBrothers #BeyondwŻabkach #KonkursBeyond

Losowania odbywają się co niedzielę pod warunkiem uczestnictwa minimum 30 osób. Szczegóły można znaleźć na fanpage Food Brothers na Facebooku i Instagramie.  Jeśli mieszkacie w Warszawie lub jest Wam po drodze – zachęcamy do szukania Beyond Burgera w Żabkach! Ze swojej strony obiecujemy wspaniały smak i doskonałą jakość!

RoślinnieJemy
Chcąc wspierać właścicieli lokali gastronomicznych, producentów żywności i wszystkie osoby oraz instytucje zainteresowane odpowiadaniem na potrzeby zmieniających się konsumentów, grupa doświadczonych ekspertów powołała kampanię RoślinnieJemy. Działamy, opierając się na badaniach rynku, społecznych ankietach oraz rzetelnej wiedzy z zakresu kuchni roślinnej i najnowszych światowych trendów. Można nam zaufać.